top of page

שלום

מאז הקמת ערוץ פרספקטיבה לדוברי עברית מסביב לעולם אנו פועלים מתוך עקרון אחד ברור. לספר ולסקר את הסיפור שלנו- הישראלים. לספר אותו  מכל צדדיו,  לא לקחת צד ולהשאיר לצופה את הבחירה מה לחשוב. בעצם, אנחנו חוזרים להתחלה, שבה אין הטיה ואין אג'נדה. לספר את הסיפור האמיתי כמו בימים של תקשורת שפויה, מאוזנת ובעיקר מכבדת.

פרספקטיבה הינה גוף תקשורת עצמאי בלתי תלוי ואינו מוטה פוליטית הבא לשרת את קהילת דוברי

. העברית החיים מחוץ לישראל

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

הסיפור שלי

נולדתי בתל אביב של שנות השבעים. לנערה בת 16 שנאלצה למסור את תינוקה לאימוץ עם הלידה. אימצו אותי זוג הורים ואח שהיו לי למשפחה חמה ואוהבת מהיום בו אני זוכר את עצמי. תמיד נמשכתי לחקר האמת הן בסיפור  האישי והן בסיפורים שסובבים אותי.  

 

מגיל צעיר נמשכתי לעשיית סרטים ולאחר שהשתחררתי מצה"ל לאחר שרות מלא נסעתי לאנגליה כדי ללמוד תקשורת, קולנוע ואומנות.

סרט הגמר שלי "עיניים ירוקות" (ישראל-אנגליה 1996) עסק בפתיחת תיק האימוץ שלי. הסרט היה תקדים בישראל ונדרש לאישור בית המשפט להקרנתו. שידורי קשת-ערוץ 2 רכשו את זכויות השידור בישראל. בית המשפט אישר את הקרנת הסרט ברבים וקבע "לסרט עיניים ירוקות חשיבות ציבורית והוא מטפל בנושא האימוץ ברגישות ובהבנה".

 

מבקר הטלוויזיה מאיר שניצר כתב בטור היומי שלו בידיעות אחרונות כי ""עיניים ירוקות" היה מסמר שידורי הערב, הטון הכן והמפויס שלו כובש וראוי לשדר סרט פעמים נוספות".

 

עם חזרתי ארצה בשנת 1996 השתלבתי במהרה בתעשיית הטלוויזיה בישראל כעורך ובמאי לתכנית המובילות בישראל.

 

עבדתי בארץ כעשרים שנה, כבמאי מאחורי המצלמה. יצרתי פורמטים מקוריים שזכו לשבחי המבקרים, פרסים, זכיות לא מעטות והצלחה רבה בקהל וברייטינג.

 

מתוך רצון "לצאת מהקופסא", בשנת 2015 עם אשה, שלושה ילדים וכלבה קטנה וחמודה בשם מוקה (ילידת שכונת התקווה) ארזנו מכולה ועברנו לקנדה לעיר הליפקס שבמחוז נובה סקושיה.

 

בקנדה הייתי שותף ליצירה של סדרת טבע לערוץ טלוויזיה אמריקאי, תכניות לילדים, פרסומות, ריאליטי, ואת סרטי התיעודי "היום בו פגשתי את היטלר" שזכה ב2020 בפרס "הסרט התיעודי הקנדי הטוב ביותר", "חביב הקהל" ו"הצילום הטוב ביותר", בפסטיבל אונטריו הבינלאומי.

 

החיים בקנדה, הגעגוע המתמשך לארץ ושנת הקורונה הביאו אותי באופן טבעי לפרויקט הבא שלי  "פרספקטיבה". התחיל כטור שבועי בעיתון הישראלי, המשיך לתכנית רדיו לילית ובמהרה הפך לתכנית טלוויזיה בערוץ דיגיטל.

 

בשנה הראשונה של "פרספקטיבה", הושקעה המון יזמות, יצירתיות ומחשבה, אבל נעשו גם טעויות מקצועיות.

 

חלק בלתי מבוטל של צופי הערוץ הכירו אותנו לראשונה רק במהלך סיקור אירועי וושינגטון, שם זכינו לחשיפה אורגנית של מיליוני ישראלים מכל העולם. זו הייתה תקופה מאתגרת ומפתיעה בה למדנו כולנו המון על תקשורת, טבע האדם וכמובן כל נושא ה"פייק ניוז".

 

איננו חפים מטעויות, אך אנו כל הזמן עסוקים בלשפר, להתמקצע ולתת לקהל מוצר דיגיטלי איכותי, מרתק, עדכני רלוונטי והכי חשוב אמין!

 

התקשורת בימינו מלאה בהטיה, לכל ערוץ משדר יש מאחוריו גוף מסחרי בעל אג'נדה, לקהל קשה לברור את המוץ מן התבן ואת האמת מתוך סבך האינטרסים.

 

מתוך ניסיוני התקשורתי, אהבתי לארץ ופרספקטיבה של ישראלי החי מחוץ לישראל אני מקדם שיח אחר, שפוי, מאוזן , נאמן ולא מתלהם.

 

בערוץ "פרספקטיבה" – ערוץ דובר עברית המשדר מקנדה, תמצאו כתבות, תכניות ותחקירים בגובה העיניים, על הנושאים המעניינים והחשובים לנו, הישראלים, לא שופרות של חברות הענק , אלא הקול שלנו. ברור, רהוט, מאוזן, תמיד מרגש, מפתיע וישראלי. כאלה אנו. 

גם אם אנו נעשה טעויות לעיתים בדרך, נהיה הראשונים לתקן. לעולם לא נטעה בכוונת מכוון מתוך מניע נסתר.

 

בפרספקטיבה צופים כיום מכל מקום בו חיים דוברי עברית בעולם. הערוץ שלנו הופך אט אט לקול צלול, מקובל, מוכר ובולט בשיח התקשורתי הישראלי בעולם. הצטרפו אלי כמינויים לערוץ, כהשקעה צנועה בפלטפורמה ששמה את טובת ישראל במקום הראשון בעולם ההופך לעוין לסיפור שלנו מיום ליום.  

 

העניקו לעצמכם את פרספקטיבה על בסיס קבוע אצלכם בנייד או במחשב. כי מה שמעניין אותכם מעניין אותנו. פרספקטיבה פלוס ! 

הבהרה: ערוץ "פרספקטיבה" אינו קשור בשום אופן לערוצים ישראלים אחרים המשדרים בקנדה ובצפון אמריקה תכניות מישראל וכד'. "פרספקטיבה" הינו ערוץ ישראלי- קנדי המשדר בעברית מקנדה תכניות שהן הפקות מקור בלבד ואין לשגות בינו ל"הערוץ הישראלי" המשדר בכבלים והינו גוף אחר לחלוטין מאיתנו ללא שום קשר תכני או עסקי. פרספקטיבה TV - כל הזכויות שמורות 2020-2021. 

bottom of page